Misyonumuz

Baskıyol ürettiği fikirler ile fark yaratan, yaratıcılığı ile etkili çözümler sunan tam donanımlı bir dijital ajanstır. Farkındalık yaratarak yapılan işin herhangi bir iş olmamasına özen gösterir, çok konuşulan, çok beğenilen işler yaparak müşterisinin de çok kazanmasını sağlar.

Vizyonumuz

Teknoloji ile tasarımı fikirle buluşturarak marka ile hedef kitle arasında kurulacak köprüden geçişi kolaylaştırır. İnternet günümüzün en ucuz ve etkili reklam mecrasıdır. Baskıyol, başta İnternet olmak üzere tüm dijital dünyadaki gelişimi yakından takip eder, hatta ürettiği İnternet siteleri, mobil tabanlı tanıtım projeleri ve portallarla kendi yönlendirir.

Kurumsal

Her Memnun Müşteri Geleceği Gösterir.

Çok konuşulan ve büyük kâr getiren reklam kampanyalarının ardında her zaman, müşteriden alınan doğru briefler ile alakası vardır.
Hedef kitle ile en doğru iletişimin nasıl sağlanabileceği, İnteraktif reklamcılıktan geleneksel reklamcılığa yapılması gerekenler planlanır. Baskıyol, öncelikle müşterisinin beklentilerini iyi anlayarak sonuç odaklı stratejiler üretir. Üretilen fikirler doğrultusunda başarıya ulaştıktan sonraki süreçte ise başarının güncel kalması amacı ile çalışmalarını ilk günkü titizliği ile sürdürerek müşteri bilgilendirmelerine devam eder…

WeCreativez WhatsApp Support
7/24 Sorularınızı İletebilirsiniz.
? Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim ?